top of page

DÁRKY, CO MAJÍ SMYSL

Obdaruj nejen své blízké, ale zároveň i ty, kteří obvykle žádné dárky nedostávají 

 

EMOTER nově nabízí dárcům možnost zakoupit svým blízkým Dárkový certifikát. Tak udělají radost své rodině a zároveň přispějí na dobrou věc. Při nákupu Vám rádi vystavíme Dárkový certifikát, který zašleme vytištěný na Vaši adresu nebo přes email v elektronické podobě.

5.png

200 Kč

Odčervení stovky dětí

V Ugandě je až 50 % dětí infikováno parazitickými červy (helminty)

v takové míře, že je ovlivněn jejich vývoj a růst. Koupě certifikátu zajistí léčbu pro stovku z nich, a pomůže tak správnému vývoji.

2.png

400 Kč

Léčba malárie pro 25 dětí

Malárie patří v Ugandě mezi pět nejčastějších příčin úmrtí. Celosvětově na ni umírá každou minutu jeden člověk. Zakoupením certifikátu přispějete na adekvátní léčbu 25 ugandských dětí.

7.png

500 Kč

Vzdělání dívkám

Ugandské dívky jsou  na periferii stigmatizovány a slova jako "menstruace" nebo "bezpečný sex" jsou pro ně tabu. Koupí certifikátu jim poskytnete potřebné vzdělání 

a hygienické pomůcky.

N%C3%A1vrh%20bez%20n%C3%A1zvu_edited.png

Kliknutím na obrázek

se dozvíte více o produktu

3.png

700 Kč

Prevence HIV/AIDS

Téměř 1,5 milionu lidí v Ugandě je nakaženo virem HIV. Až 71 % dotazovaných Uganďanů neví, jak se HIV přenáší. Za 700 Kč nakoupíme diagnostické testy

a proškolíme jednu třídu dětí.

6.png

1000 Kč

Lékárnička na 1 výjezd

V ugandském okrese Nebbi bude

za deset let žít půl milionu lidí bez adekvátní lékařské péče. Právě sem EMOTER pořádá lékařské výjezdy. Podpoř naši práci tím, že zakoupíš lékárničku na 1 výjezd.

4.png

3000 Kč

Antibiotika na 1 výjezd

Obyvatelé okresu Nebbi zbytečně umírají na snadno léčitelná onemocnění, jako jsou některé bakteriální infekce. 3000 Kč nám pomůže zajistit potřebná antibiotika na celý výjezd.

Protože platba probíhá formou zaslání daru, můžete si navíc částku odečíst z daní při podání daňového přiznání. EMOTER Vám během platby vystaví potvrzení o daru. V takovém případě stačí jen zakliknout možnost "Chci zaslat potvrzení o daru" v nákupním formuláři.

Odčervení
#smysluplnydarek Příspěvek (3).jpg

Odčervení stovky dětí

V Ugandě je až 50 % dětí infikováno parazitickými červi (helminty) v takové míře, že je ovlivněn jejich vývoj a růst. Koupě certifikátu zajistí léčbu pro stovku z nich a pomůže tak správnému vývoji.

EMOTER během jednoho lékařského výjezdu odčerví až

600 dětských pacientů s helminty. Za cenu zakoupeného certifikátu pořídí EMOTER mebendazol (lék na odčervení)

v hodnotě 200 Kč.

200 Kč

#smysluplnydarek Příspěvek (4).jpg

Léčba malárie pro 25 dětí

Malárie patří v Ugandě mezi pět nejčastějších příčin úmrtí. Zakoupením certifikátu přispějete na adekvátní léčbu pětadvaceti ugandských dětí, kteří tak získají adekvátní léčbu.

EMOTER během jednoho lékařského výjezdu zaléčí až sto pacientů s malárií. A i přesto, že jde o snadno léčitelné onemocnění, umírá na něj každou minutu na celém světě jeden člověk.

400 Kč

7.jpg

Vzdělání dívkám

Ugandské dívky jsou  na periferii stigmatizovány a slova jako "menstruace" nebo "bezpečný sex" jsou pro ně tabu. Koupí certifikátu jim poskytnete potřebné vzdělání (edukační workshop) a hygienické pomůcky pro jednu menstruaci.

Je běžné, že dívky ze strachu v době menstruace zůstávají doma a za dobu povinné výuky tak zameškají až 1,5 roku povinné školní docházky.

500 Kč

Malárie
Vzdělání dívkám
HIV
3.jpg

Prevence HIV/AIDS

Téměř 1,5 milionu lidí v Ugandě je nakaženo virem HIV. Až 71 % dotazovaných Uganďanů neví, jak se HIV přenáší.

Za 700 Kč nakoupíme diagnostické testy a proškolíme jednu třídu dětí. 

Mimo testování HIV a školení o přenosu HIV se  zaměřujeme

i na další pohlavně přenosné choroby, tuberkulózu, hygienické návyky a jiná témata.

700 Kč

6.jpg

Lékárnička na 1 výjezd

V ugandském okrese Nebbi bude za deset let žít půl milionu lidí bez adekvátní lékařské péče. Právě sem EMOTER pořádá lékařské výjezdy, během kterých ošetřujeme, očkujeme a odčervujeme. 

Lékárnička obsahuje peroxid vodíku, jod, obvazy, bavlněné krytí, rukavice a pomocné nástroje pro vyšetřování pacientů v terénu

1000 Kč

4.jpg

Antibiotika na 1 výjezd

Obyvatelé okresu Nebbi často zbytečně umírají na snadno léčitelná onemocnění, jako jsou některé bakteriální infekce. 3000 Kč nám pomůže zajistit potřebná antibiotika na celý výjezd. Zakoupíme balení tetracyklinu, metronidazolu, amoxicilinu, doxycyklinu, nitrofurantoinu a ciprofloxacinu.

EMOTER během výjezdu léčí záněty spojivek, středního ucha, močových cest, žaludeční záněty i záněty kůže.

3000 Kč

Lékárnička
Antibotika
bottom of page