top of page

STAŇ SE NAŠÍM PARTNEREM

Víc, než cokoliv jiného, potřebujeme vaši pomoc a víc, než kdy jindy, ji potřebujeme právě teď. Staňte se našimi partnery a podpořte tak naši práci.

1.400.000

lidí v Ugandě žije s HIV

73 %

celkové populace žije s méně než 75 Kč na den

2.400.000

dětí trpí malnutricí a nedostatečným vzrůstem 

22.000.000

obyvatel nemá přístup k pitné vodě poblíž obydlí

JAK NÁM POMOCI?

EMOTER hledá firmy i jednotlivce, kteří by se rádi podíleli na našem projektu v Ugandě. Nabízíme hned několik možností spolupráce. Z naší strany jde o nabídku zajímavé propagace vaší firmy a sdílení vašeho loga na našem webu a sociálních sítích. Z vaší strany se může jednat o finanční příspěvek, věcný dar (produkty, které využijeme v Ugandě), dlouhodobou spolupráci nebo i formu propagace. Jakýkoliv dar nám pomůže dostat se zase o krok blíž k našemu cíli. Staňte se součástí našeho příběhu a pomozte nám naplnit naši vizi!

 

Napište nám na email lenka.karahutova@emoter.org nebo zavolejte na telefonní číslo +421 910 337 411

NAŠI HRDÍ PARTNEŘI

Mladi_lekari_logo_cerne_RGB_edited.png

Mladí lékaři,  webová stránka

Spolek Mladí lékaři je jedinečná dobrovolná iniciativa mladých českých lékařů a lékařek, kteří se společnými silami snaží zlepšit podmínky vzdělávání absolventů v českých nemocnicích. Pomáhají měnit zdravotnický systém a aktivně přispívají do diskuze v rámci politického dění. Reprezentují hlas mladých doktorů, radí jim a pomáhají. Stejně tak pomáhají a podporují i mnohé jiné spolky, jako např. nás, a to jak finančně, tak i díky svému know-how.

galille_logo_edited_edited_edited.png

Galilee Community General Hospital,  webová stránka

Nemocnici Galilee Community General Hospital vděčíme především za poskytnutí zdravotnického materiálu a pomoci při organizaci výjezdu. Velký dík patří zaměstnancům nemocnice, kteří s námi na výjezdy vyráží. 

Pepino_LOGO_edited.png

Pepino,  webová stránka

Společnost Pepino nám dodává prezervativy, které v Ugandě distribuujeme během našich výjezdů v rámci prevence a edukace o šíření viru HIV.

MZV_cz_logo%20(1)_edited.png

Ministerstvo zahraničních věcí ČR,  webová stránka

Díky finanční podpoře Ministerstva zahraničních věcí ČR jsme v roce 2021 mohli naplánovat dalších 6 výjezdů a pokrýt část našich nákladů z prostředků oficiální rozvojové pomoci České republiky.

logo-2x2.png

SIA, Impact Hub Praha,  webová stránka

Social Impact Award je akcelerační program pro mladé společensky prospěšné inovátory pod 30 let, který nám v roce 2020 umožnil naučit se, jak správně rozjet startup a ve finále jsme byli oceněni cenou poroty, čehož si velmi vážíme.

5aee0c4a12008ac8c1d572c94438de_edited_edited.png
sta%2525C5%2525BEen%2525C3%2525BD%252520
50108046_2124524844278179_13518425756186

Ria,  webová stránka

Společnost Ria nás podporuje prostřednictvím darování menstruačních a hygienických pomůcek, které můžeme následně distribuovat v rámci našeho edukačního programu a při lékařských výjezdech.

G4NP-Logo-for-NTEN_edited.png
schema-techsoup-logo_edited.png
Canva_Logo_edited.png

Edu Child Foundation Uganda, Youngesters love Africa Foundation,  webová stránka

Velký dík patří dvěma neziskovým ugandským organizacím, které nám pomáhají organizovat výjezdy a poskytují nám svoje pracovníky, kteří pak pomáhají během výjezdů s administrativou nebo přípravou občerstvení pro čekající pacienty.

Google, Canva, Techsoup webová stránka

Děkujeme tímto i platformám, které nám zdarma poskytly svoje produkty nebo nám k tomu dopomáhají.

logo_edited.png

Givt.cz webová stránka

Společně s portálem Givt.cz můžete při nakupování online podpořit EMOTER a nezaplatíte ani korunu navíc. Na principu cashback tak Givt podporuje stovky organizací a mimo jiné i nás. Jsme hrdí na naši spolupráci. Stáhněte si Givt do svého prohlížeče i vy a pomáhejte nakupováním online.

RPC_Horizontal_CMYK-1_edited.png

Rozvojové a poradenské centrum VŠE webová stránka

Díky bezplatné inzerci, kterou nám Rozvojové a poradenské centrum VŠE poskytlo, můžeme na jejich stránkách nabízet stáže a praxe pro studenty oboru VŠE v oblasti účetnictví a fundraising.

_edited_edited_edited.png

Hedvábná stezka.cz webová stránka

HedvabnaStezka.cz je web pro všechny dobrodruhy a milovníky cestování. Pyšní se online průvodcem všemi zeměmi světa a reportážemi, cestopisy a rozhovory ze světa cestování. Přináší rady a tipy o zdraví na cestách, etnokuchyni, focení nebo třeba náboženství. Najdete zde kalendář akcí, živou diskusi i tipy na cestovatelské vybavení

bottom of page