STAŇ SE NAŠÍM PARTNEREM

Víc, než cokoliv jiného, potřebujeme vaši pomoc a víc, než kdy jindy, ji potřebujeme právě teď. Staňte se našimi partnery a podpořte tak naši práci.

1.400.000

lidí v Ugandě žije s HIV

73 %

celkové populace žije s méně než 75 Kč na den

2.400.000

dětí trpí malnutricí a nedostatečným vzrůstem 

22.000.000

obyvatel nemá přístup k pitné vodě poblíž obydlí

JAK NÁM POMOCI?

EMOTER hledá firmy i jednotlivce, kteří by se rádi podíleli na našem projektu v Ugandě. Nabízíme hned několik možností spolupráce. Z naší strany jde o nabídku zajímavé propagace vaší firmy a sdílení vašeho loga na našem webu a sociálních sítích. Z vaší strany se může jednat o finanční příspěvek, věcný dar (produkty, které využijeme v Ugandě), dlouhodobou spolupráci nebo i formu propagace. Jakýkoliv dar nám pomůže dostat se zase o krok blíž k našemu cíli. Staňte se součástí našeho příběhu a pomozte nám naplnit naši vizi!

 

Napište nám na email lenka.karahutova@emoter.org nebo zavolejte na telefonní číslo +421 910 337 411

NAŠI HRDÍ PARTNEŘI

Galilee Community General Hospital,  webová stránka

Nemocnici Galilee Community General Hospital vděčíme především za poskytnutí zdravotnického materiálu a pomoci při organizaci výjezdu. Velký dík patří zaměstnancům nemocnice, kteří s námi na výjezdy vyráží. 

Primeros,  webová stránka

Společnost Primeros nám pravidelně a opakovaně dodává prezervativy a těhotenské testy, které v Ugandě distribuujeme během našich výjezdů v rámci prevence a edukace o šíření viru HIV.

Ministerstvo zahraničních věcí ČR,  webová stránka

Díky finanční podpoře Ministerstva zahraničních věcí ČR jsme v roce 2021 mohli naplánovat dalších 6 výjezdů a pokrýt část našich nákladů z prostředků oficiální rozvojové pomoci České republiky.

SIA, Impact Hub Praha,  webová stránka

Social Impact Award je akcelerační program pro mladé společensky prospěšné inovátory pod 30 let, který nám v roce 2020 umožnil naučit se, jak správně rozjet startup a ve finále jsme byli oceněni cenou poroty, čehož si velmi vážíme.

Edu Child Foundation Uganda, Youngesters love Africa Foundation,  webová stránka

Velký dík patří dvěma neziskovým ugandským organizacím, které nám pomáhají organizovat výjezdy a poskytují nám svoje pracovníky, kteří pak pomáhají během výjezdů s administrativou nebo přípravou občerstvení pro čekající pacienty.

Google, Canva, Techsoup webová stránka

Děkujeme tímto i platformám, které nám zdarma poskytly svoje produkty nebo nám k tomu dopomáhají.

Givt.cz webová stránka

Společně s portálem Givt.cz můžete při nakupování online podpořit Emoter a nezaplatíte ani korunu navíc. Na principu cashback tak Givt podporuje stovky organizací a mimo jiné i nás. Jsme hrdí na naši spolupráci. Stáhněte si Givt do svého prohlížeče i vy a pomáhejte nakupováním online.

Sledujte nás na sociálních sítích

Zaujala vás naše mise? Sledujte nás na Facebooku, Instagramu a LinkedIn a dostávejte aktuální informace.

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
Emoter_CMYK_B_edited.png

vytvořil Petr Janota

©2020 

Adresa sídla

EMOTER - Essential Medical Outreach &

Treatment Rescue, z.s.

Mladých Běchovic 2, Běchovice

190 11 Praha 9, Česká republika

Telefonní číslo

+421 910 337 411

Newsletter 

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru vyplnění emailu zde: