top of page

NAŠI PARTNEŘI

Věříme, že i česká firma nebo nadace může svým klientům dokázat, že pomáhat za hranicemi má smysl. 

"Ukažte svým zaměstnancům, že vám záleží na pomoci druhým."

Slovo ředitelky

Nesmírně si vážím každé spolupráce a partnerství, které se nám podařilo navázat. Ať už firma poskytne svoje produkty, finance, čas svých zaměstnanců nebo nás nasměruje na své další partnery, pokaždé mám dobrý pocit z toho, že nám v Čechách záleží na tom, abychom společně konali dobro. Věřím tomu, že jejich zaměstnanci se pak také cítí lépe, když vědí, že pracují pro někoho, kdo má starost o zdraví druhých - i když třeba na opačném konci světa. Velký dík patří vám všem, kteří do toho s námi jdete.

MUDr. Lenka Karahutová, ředitelka EMOTERu

119730884_640766356824193_47661083798370
Mladi_lekari_logo_cerne_RGB_edited.png

Mladí lékaři,  webová stránka

Spolek Mladí lékaři je jedinečná dobrovolná iniciativa mladých českých lékařů a lékařek, kteří se společnými silami snaží zlepšit podmínky vzdělávání absolventů v českých nemocnicích. Pomáhají měnit zdravotnický systém a aktivně přispívají do diskuze v rámci politického dění. Reprezentují hlas mladých doktorů, radí jim a pomáhají. Stejně tak pomáhají a podporují i mnohé jiné spolky, jako např. nás, a to jak finančně, tak i díky svému know-how.

galille_logo_edited_edited_edited.png

Galilee Community General Hospital,  webová stránka

Nemocnici Galilee Community General Hospital vděčíme především za poskytnutí zdravotnického materiálu a pomoci při organizaci výjezdu. Velký dík patří zaměstnancům nemocnice, kteří s námi na výjezdy vyráží. 

Pepino_LOGO_edited.png

Pepino,  webová stránka

Společnost Pepino nám dodává prezervativy, které v Ugandě distribuujeme během našich výjezdů v rámci prevence a edukace o šíření viru HIV.

MZV_cz_logo%20(1)_edited.png

Ministerstvo zahraničních věcí ČR,  webová stránka

Díky finanční podpoře Ministerstva zahraničních věcí ČR jsme v roce 2021 mohli naplánovat dalších 6 výjezdů a pokrýt část našich nákladů z prostředků oficiální rozvojové pomoci České republiky.

logo-2x2.png

SIA, Impact Hub Praha,  webová stránka

Social Impact Award je akcelerační program pro mladé společensky prospěšné inovátory pod 30 let, který nám v roce 2020 umožnil naučit se, jak správně rozjet startup a ve finále jsme byli oceněni cenou poroty, čehož si velmi vážíme.

5aee0c4a12008ac8c1d572c94438de_edited_edited.png

Ria,  webová stránka

Společnost Ria nás podporuje prostřednictvím darování menstruačních a hygienických pomůcek, které můžeme následně distribuovat v rámci našeho edukačního programu a při lékařských výjezdech.

sta%2525C5%2525BEen%2525C3%2525BD%252520
50108046_2124524844278179_13518425756186
G4NP-Logo-for-NTEN_edited.png
schema-techsoup-logo_edited.png
Canva_Logo_edited.png

Edu Child Foundation Uganda, Youngesters love Africa Foundation,  webová stránka

Velký dík patří dvěma neziskovým ugandským organizacím, které nám pomáhají organizovat výjezdy a poskytují nám svoje pracovníky, kteří pak pomáhají během výjezdů s administrativou nebo přípravou občerstvení pro čekající pacienty.

Google, Canva, Techsoup webová stránka

Děkujeme tímto i platformám, které nám zdarma poskytly svoje produkty nebo nám k tomu dopomáhají.

logo_edited.png

Givt.cz webová stránka

Společně s portálem Givt.cz můžete při nakupování online podpořit EMOTER a nezaplatíte ani korunu navíc. Na principu cashback tak Givt podporuje stovky organizací a mimo jiné i nás. Jsme hrdí na naši spolupráci. Stáhněte si Givt do svého prohlížeče i vy a pomáhejte nakupováním online.

RPC_Horizontal_CMYK-1_edited.png

Rozvojové a poradenské centrum VŠE webová stránka

Díky bezplatné inzerci, kterou nám Rozvojové a poradenské centrum VŠE poskytlo, můžeme na jejich stránkách nabízet stáže a praxe pro studenty oboru VŠE v oblasti účetnictví a fundraising.

heroclan_edited.jpg

HERO CLAN webová stránka

Dobrovolníci v HERO CLAN tvoří už léta neveřejnou databázi expertních dobrovolníků („hrdinů“), které propojují s neziskovými organizacemi na základě konkrétních požadavků neziskovek a dovedností i oblastní zájmu hrdinů.

_edited.jpg

Hedvábná stezka.cz webová stránka

HedvabnaStezka.cz je web pro všechny dobrodruhy a milovníky cestování. Pyšní se online průvodcem všemi zeměmi světa a reportážemi, cestopisy a rozhovory ze světa cestování. Přináší rady a tipy o zdraví na cestách, etnokuchyni, focení nebo třeba náboženství. Najdete zde kalendář akcí, živou diskusi i tipy na cestovatelské vybavení

protisedi_logo_edited.png

Proti šedi webová stránka

Díky bezplatné inzerci, kterou nám Proti šedi poskytlo, můžeme na jejich stránkách publikovat bannery, které přesměrují návštěvníky na naši webovou stránku.

lf3 logo üernā_edited.png

IFMSA 3. LF webová stránka

Studentský spolek 3. LF UK IFMSA podporuje naši činnost pravidelným sdílením našich podcastů, rozhovorů a přednášek na svých sociálních sítích.

Trimed-logo-2014-png-01-e1445428255486-1024x328_edited.png

TRIMED webová stránka

Studentský spolek 3. LF UK TRIMED podporuje taktéž naši činnost pravidelným sdílením našich podcastů, rozhovorů a přednášek na svých sociálních sítích.

04-logo-primeros_edited_edited_edited_ed

Primeros,  webová stránka

Společnost Primeros nám pravidelně a opakovaně dodává prezervativy a těhotenské testy, které v Ugandě distribuujeme během našich výjezdů v rámci prevence a edukace o šíření viru HIV.

STAŇTE SE NAŠÍM PARTNEREM I VY

EMOTER hledá firmy i jednotlivce, kteří by se rádi podíleli na našem projektu v Ugandě. Nabízíme hned několik možností spolupráce. Z naší strany jde o nabídku zajímavé propagace vaší firmy a sdílení vašeho loga na našem webu a sociálních sítích. Z vaší strany se může jednat o finanční příspěvek, věcný dar (produkty, které využijeme v Ugandě), dlouhodobou spolupráci nebo i formu propagace. Jakýkoliv dar nám pomůže dostat se zase o krok blíž k našemu cíli. Staňte se součástí našeho příběhu a pomozte nám naplnit naši vizi!

 

Napište nám na email lenka.karahutova@emoter.org nebo zavolejte na telefonní číslo +421 910 337 411

bottom of page